Adres:

Hydraulik Wrocław Janiszewski
Hydraulik-Wroclaw.com.pl
ul. Hubska 44-48
50-502 Wrocław

Godziny otwarcia:

poniedziałek od 8:00 do 20:00
wtorek od 8:00 do 20:00
środa od 8:00 do 20:00
czwartek od 8:00 do 20:00
piątek od 8:00 do 20:00
sobota od 10:00 do 18:00
niedziela od 12:00 do 18:00 (tylko obsługa telefoniczna)

Masz pytania? Zadzwoń 500 178 970.

Co nas wyróżnia?

Co odróżnia nas od innych firm? / Co zyskują Państwo decydując się na nasze usługi?


Hydraulik Wrocław i nasze usługi dotyczące instalacji sanitarnych na skróty: 


Interesują Państwa godziny pracy firmy Hydraulik Wrocław Janiszewski? Zapraszamy tutaj: kontakt.

…a może ciekawi Państwa zakres świadczonych usług? Zapraszamy pod link: usługi hydrauliczne

hydraulik wrocław
Hydraulik Wrocław tylko z Hydraulik-Wroclaw.com.pl

Zawodowe motto…

W naszej pracy od lat przyświeca nam motto: „wykonamy każdą usługę tak jakbyśmy wykonywali ją dla samych siebie” i właśnie tak staramy się dla Państwa pracować niezmiennie od lat.

hydraulik wroclaw
Nowa instalacja wodociągowa i kanalizacyjna w lokalu usługowo-gastronomicznym wykonana przez Hydraulik Wrocław Janiszewski.

Specyfika branży instalacyjnej

Branża usług z zakresu instalacji sanitarnych – zarówno instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych jak i tych grzewczych czy gazowych – to, wbrew pozorom, wciąż mocno rozwijający się rynek. Po pierwsze powstają tu niezmiennie kolejne, nowe rozwiązania technologiczne. Po drugie ulepszeniom poddawane są starsze rozwiązania instalacyjne istniejące na rynku. Poza tym bardzo mocno rozwija się rynek samych narzędzi, dzięki którym hydraulik może sprawniej i lepiej wykonywać usługi. To wszystko wymusza na nas instalatorach konieczność ciągłego dokształcania. Ostatecznie, nie bez znaczenia, jakże ważne są tu najzwyczajniej chęci do pracy a tych właśnie nam nie brak.

Za wszelką cenę próbując sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom – właśnie Pani, Panu czy Państwu – konsekwentnie i niezmiennie szkolimy się już od kilkunastu lat. Wszystko wskazuje na to, że będziemy to robić niezmiennie w dalszym ciągu tylko po to by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Hydraulik Wrocław czy instalator sanitarny Wrocław?

Hydraulik to instalator sanitarny, czyli osoba świadcząca usługi instalacji przewodów instalacji bytowo-sanitarnych niezbędnych w codziennym życiu. W związku z tym przewodami tymi jest rozprowadzane płynne medium w postaci wody, ciepła płynącego z wody na potrzeby ogrzewania czy ostatecznie wytwarzanych przez nas ścieków.

Skąd wzięło się pojęcie hydraulik?

Pojęcie lub słowo hydraulika pochodzi od greckiego słowa hydraulikos, które z kolei stanowi połączenie wyrazów woda i rura.

Zaś sama spolszczona już nazwa hydraulika tyczy się nauki o praktycznych zastosowaniach cieczy i wykorzystywaniu ich ruchu, czyli przepływu (źródło: Hydraulika, Wikipedia).

W związku z powyższym tuż obok, siłą rzeczy, postawić można potoczną nazwę samego zawodu a co z tym związane angielskim odpowiednikiem polskiej nazwy „hydraulik Wrocław” jest „plumber Wroclaw”. Sam wyraz plumber wywodzi się z kolei z łacińskiego plumbum określającego dosłownie ołów, z którego wykonywane były w starożytności instalacje rynien i rur spustowych (źródło: Hydraulik, Wikipedia).

Ciekawostki związane z Hydraulik Wrocław Janiszewski

Prócz codziennych realizacji standardowych instalacji sanitarnych braliśmy dodatkowo udział w kilku niezwykle ciekawych projektach dekoracyjnych i scenograficznych. Znalazły się wśród nich te związane z tworzeniem efektów specjalnych na planach filmowych oraz takie związane z kontrolowanym zalewaniem pomieszczeń w budynkach przemysłowych i mieszkalnych. Spośród tych bardzo nietypowych projektów możemy wymienić: 

Opinie

Sprawna ekipa, szybko przyjechali i ekspresem zatamowali wyciek, zapłaciłem 150 zł. Dla porównania dzwoniłem do innych hydraulików – czas oczekiwania 1-3 dni a cenowo od 100 do 250 zł. Także Ci wypadli bardzo przyzwoicie.

WIĘCEJ
FAQ

Czy świadczycie usługi ogólnobudowlane lub wykończeniowe?

Nie, jesteśmy firmą instalatorską. W zakresie naszych usług nie ma prac ogólnobudowlanych czy wykończeniowych.

WIĘCEJ

Gdzie pracujemy?

Usługi hydrauliczne świadczymy na terenie miasta Wrocław i najbliższej okolicy (do 50 km):

Fabryczna (Gajowice, Gądów, Grabiszyn, Grabiszynek, Jerzmanowo, Jarnołtów, Kuźniki, Kozanów, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Osiniec, Popowice, Pilczyce, Pracze Odrzańskie, Strachowice, Żerniki, inne osiedla).

Krzyki (Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Partynice, Księże, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Ołtaszyn, Tarnogaj, Wojszyce i inne osiedla).

Psie Pole (Karłowice, Kleczków, Kowale, Ligota, Lipa Piotrowska, Osobowice, Pawłowice, Polanowice, Poświętne, Rędzin, Różanka, Sołtysowice, Swojczyce, Strachocin, Świniary, Widawa, Wojnów, Zawidawie i inne osiedla).

Stare Miasto (Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Szczepin i inne osiedla).

Śródmieście (Bartoszowice, Biskupin, Dąbie, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Sępolno, Szczytniki, Zacisze, Zalesie i inne osiedla).

Okoliczne miejscowości (Bielany Wrocławskie, Długołęka, Dobrzykowice, Domaszczyn, Kamieniec Wrocławski, Kiełczów, Krępice, Mirków, Psary, Radwanice, Siechnice, Smolec, Szewce, Szymanów, Wilczyce, Wilkszyn, Żórawina i inne okoliczne miejscowości).